NESTO

O Firmie

NESTO to nie tylko pokrowce, to także profesjonalna
wizytówka Twojej firmy!

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy eleganckich pokrowców na odzież i galanterię, dla odbiorców hurtowych i detalicznych. W ciągu wieloletniej działalności przekonaliśmy do siebie setki klientów.

Asortyment znajdujący się w naszej ofercie wpisuje się w aktualnie panujące trendy i odpowiada oczekiwaniom rynku. Wzory poszczególnych modeli to nasza samodzielna kreacja tworzona w oparciu o doświadczenie i sugestie naszych zadowolonych klientów.

Obecnie, zoptymalizowana produkcja pozwala nam szyć szybko, tanio i co najważniejsze dobrze. Zrealizujemy każdy projekt. Pokrowiec może być potężnym narzędziem marketingowym. Umiejętnie zaprojektowany stanowi gwarancję że dany produkt będzie wyróżniał się spośród innych, nieraz podobnych. Dla nas prostota jest kluczem prawdziwej elegancji i to cechuje nasze produkty elegancja, dobry gust i prostota.

 

Zaufaj firmie z ogromnym doświadczeniem w branży tekstylnej...

Szeroki wybór

Firma Nesto w swojej bogatej ofercie posiada wiele modeli pokrowców oraz eleganckie opakowania, które będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom.

Personalizacja produktu

Klient ma możliwość wyboru koloru, materiału oraz wzoru nadruku. Posiadamy także wiele sprawdzonych rozwiązań, które mogę zostać dostosowane do Państwa potrzeb.

Terminowa realizacja

Ponieważ posiadamy własną szwalnie na terenie Polski, jesteśmy w stanie w ustalonym terminie zrealizować każde zamówienia.

Nesto - pokrowce
facebook panel
NESTO Pokrowce Odzieżowe