NESTO

O Firmie

NESTO to nie tylko pokrowce, to także profesjonalna
wizytówka Twojej firmy!

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy eleganckich pokrowców na odzież i galanterię, dla odbiorców hurtowych i detalicznych. W ciągu wieloletniej działalności przekonaliśmy do siebie setki klientów.

Asortyment znajdujący się w naszej ofercie wpisuje się w aktualnie panujące trendy i odpowiada oczekiwaniom rynku. Wzory poszczególnych modeli to nasza samodzielna kreacja tworzona w oparciu o doświadczenie i sugestie naszych zadowolonych klientów.

Obecnie, zoptymalizowana produkcja pozwala nam szyć szybko, tanio i co najważniejsze dobrze. Zrealizujemy każdy projekt. Pokrowiec może być potężnym narzędziem marketingowym. Umiejętnie zaprojektowany stanowi gwarancję że dany produkt będzie wyróżniał się spośród innych, nieraz podobnych. Dla nas prostota jest kluczem prawdziwej elegancji i to cechuje nasze produkty elegancja, dobry gust i prostota.

Zobacz jak wygląda realizacja Twojego
zamówienia!

Nesto Zapytanie

Złożenie zapytania

Złóż zapytanie ofertowe wybierając typ pokrowca, kolor oraz dodatki. Możesz również wybrać materiał oraz przesłać logo do nadruku.

Nesto Doradztwo

Doradztwo

Jeśli nie możesz znaleźć pokrowca dla siebie, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, a nasz specjalista udzieli Ci fachowej pomocy.

Nesto oferta

Przesłanie Oferty

Przygotujemy dla Ciebie wycenę w ciągu 48h od otrzymania zamówienia

Nesto wysyłka próbek

Wysyłka Próbek

Na życzenie klienta przesyłamy próbki pokrowców wraz z nasza pełną ofertą.

Nesto akceptacja zamówenia

Akceptacja i zamówienie

Po zaakceptowaniu oferty i doprecyzowaniu wszystkich szczegóły transakcji oczekujemy na zamówienie.

Nesto realizacja

Realizacja

W ciągu 72h jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa każde zamówienie. Ten etap prowadzi do finalizacji zamówienia.

Nesto wysyłka

Wysyłka

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnym transportem.

Zaufaj firmie z ogromnym doświadczeniem w branży tekstylnej...

Szeroki wybór

Firma Nesto w swojej bogatej ofercie posiada wiele modeli pokrowców oraz eleganckie opakowania, które będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom.

Personalizacja produktu

Klient ma możliwość wyboru koloru, materiału oraz wzoru nadruku. Posiadamy także wiele sprawdzonych rozwiązań, które mogę zostać dostosowane do Państwa potrzeb.

Terminowa realizacja

Ponieważ posiadamy własną szwalnie na terenie Polski, jesteśmy w stanie w ustalonym terminie zrealizować każde zamówienia.

Nesto - pokrowce
facebook panel
NESTO Pokrowce Odzieżowe