NESTO

Produkcja

Zaprojektujemy i uszyjemy dla Ciebie i Twoich
klientów dowolny pokrowiec...

Korzystając z naszej oferty będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom elegancie opakowania, które dostonale sprawdzą się jako element gratisowy dodawany do każdych zakupów. Taka wizytówka sklepu pozsotanie trwale w pamięci klienta i przez lata będzie ona mu przypominac o jakości świadczonych usług oraz produktów.

Wszelkie pokrowce tworzone są z materiałów przyjąznych dla środowiska naturalnego, poprzez ograniczenie zużycie folii, która jako surowiec nieodnawialny rozkłada się przez kilkaset lat. Sam proces tworzenia Twojego pokrowca zamyka się w czterech zasadniczych etapach.

Projektujemy

Jesteśmy w stanie wykonać pokrowce, o różnych wymiarach, dostosowane do potrzeb klienta. W zależności od wymagań klienta, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie dodatki, rozdzaje zapięć, lamówki, wykończenia. 

Dobieramy
materiał

Nasza produkcja oparta jest na specjalnym materiale - nowoczesnej włókninie. Materiał ten jest: bezzapachowy, bardzo trwały, odporny na ścieranie, rozerwanie. Nasze pokrowce i torby szyjemy z włókniny o różnej gramaturze (grubości), dostosowanej do specyfikacji wyrobu i potrzeb odbiorcy.

Znakujemy

Na naszych pokrowcach możemy  wykonać nadruk reklamowy metodą sitodruku, oraz metodą folia flex odporną na pranie i czyszczenie chemiczne. Minimalna wielkość zamówienia z nadrukiem to 50 szt.

Szyjemy

Ponieważ posiadamy własną szwalnię na terenie Polski, jesteśmy w stanie w szybkim czasie zrealizować duże zamówienia.

facebook panel
NESTO Pokrowce Odzieżowe